motoger

Obudowa termostatu Subaru Impreza I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Obudowa termostatu Subaru Impreza I
Obudowa termostatu Subaru Impreza I
Obudowa termostatu Subaru Impreza I
Obudowa termostatu Subaru Impreza I
Obudowa termostatu Subaru Impreza I
Obudowa termostatu Subaru Impreza I
Obudowa termostatu Subaru Impreza I
Obudowa termostatu Subaru Impreza I

Sprzedawcy części do Subaru Impreza:

zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
auto czesci zamienne
części używane opel
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
gielda czesci
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
części moto2
auto części poznań
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto części
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
części szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części zamienne
moto2.pl
giełda części

Cena Obudowa termostatu Subaru Impreza Cena

Ogłoszenia części samochodowych Subaru Impreza możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Obudowa termostatu. Części w kategorii Układ chłodzenia. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-01 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Obudowa termostatu do Subaru Impreza I przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Obudowa termostatu Subaru Impreza I 2.3 1995 cabrio. Tanio Obudowa termostatu Subaru Impreza I 2.3 1995 cabrio. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.3 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 1998. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu cabrio i to auto wyprodukowano przez producenta Subaru. Ten model Impreza wychodził w takich wersjach I, II, II FL, II FL II, III, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem obudowa termostatu . Więc mogłem samemu naprawić swoje Subaru Impreza wersja I. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Subaru Impreza. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Słyszałem od mechanika że Subaru Impreza opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Impreza bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Subaru Impreza. Ważne że jestem z niego zadowolony. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić obudowa termostatu do Impreza. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na motoger.pl. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem obudowa termostatu. Kupiłem obudowa termostatu i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zgłosiłem poszukiwanie obudowa termostatu na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Subaru Impreza. Rozpocząłem poszukiwania obudowa termostatu. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Subaru Impreza. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu obudowa termostatu w Subaru Impreza. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę obudowa termostatu do Subaru Impreza. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio obudowa termostatu. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. obudowa termostatu. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Subaru Impreza na części.  


KONTAKT

tanio Obudowa termostatu Subaru Impreza I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Obudowa termostatu Subaru Impreza I
Obudowa termostatu Subaru Impreza I Obudowa termostatu Subaru Impreza I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl